Právě si prohlížíte: Úvod »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Optimalizujeme náklady na energie

Snižujeme klientům náklady prostřednictvím našeho projektu ModroZelená Úsporám (MZÚ).
MZÚ© je komplexní energetické poradenství určené pro většinu klientů, zejména pro domácnosti, firmy a obce. V rámci analýzy zjistíme, které energetické úspory můžete uplatnit a následně efektivně zkombinujeme například úspory na vodě, vytápění, osvětlení, elektrické energii, distribuční sazbě, jističi, zemním plynu a další.

S našimi klienty jednáme individuálně, snažíme se jim vyjít vstříc dle jejich přání a požadavků.
Energetická optimalizace je našim klientům šitá vždy na míru. Neustále sledujeme energetický trh a podle probíhajících změn aktualizujeme naši nabídku, která je komplexní a různorodá. Každý klient si vybere, co jej zajímá a co potřebuje, např. on-line kalkulaci úspor.

Naši energetičtí poradci budují s klienty dlouhodobý obchodní vztah. Klienti je vždy mohou kontaktovat se svými dotazy, s požadavky na vyčíslení úspor, přenastavení distribučních sazeb a další služby, které poskytujeme. Energetičtí poradci jsou pravidelně vzděláváni v certifikovaném systému Optimal Knowledge a zavázáni dodržovat Etický kodex.

Naši obchodní partneři jsou stabilní a spolehliví dodavatelé zemního plynu a elektrické energie, ekologicky šetrných a úsporných LED osvětlení a svítidel, výrobci produktů pro úsporu vody, tepla a elektrické energie. Stabilní dodávky zajišťují především díky diverzifikovaným zdrojům a přístupu k zásobníkům zemního plynu.

Široká základna našich klientů a dlouhodobá spolupráce s více dodavateli elektřiny a plynu nám umožňuje vyjednat mnohem výhodnější podmínky, než získává samotný spotřebitel.

Optimal Energy navazuje spolupráci s ostatními subjekty ve smyslu paragrafu 17, odstavce číslo 7, písmeno q zákona č. 211/2011Sb. Tento paragraf hovoří o spolupráci Energetického regulačního úřadu se sdruženími a právnickými osobami, jejichž posláním je ochrana spotřebitele.

Věříme, že spolupráce s námi pro Vás bude přínosem.


Akce: Tisk Tisk


Soubory: