Právě si prohlížíte: Lidé v OE » Mgr. Luděk Ondráček »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Mgr. Luděk Ondráček

Mgr. Luděk Ondráček
Generální reprezentant, referent a člen rozšířené porady vedení působí ve firmě Optimal Energy od září 2011.

Pochází ze Zlína, kde vystudoval Obchodní akademii Tomáše Bati a poté zdárně dokončil obor učitelství pro ZŠ a SŠ na fakultě sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Po skončení studia v polovině roku 2010 začal podnikat se svým otcem v pojišťovnictví. Od prosince 2011 se profesionálně věnuje kariéře v Optimal Energy.

Mezi jeho záliby patří zejména sport. A to hlavně florbal, kterému se věnuje již 10 let na té nejvyšší úrovni. Momentálně působí v extraligovém týmů Bulldogs Brno a je jeden z nejlepších střelců české nejvyšší soutěže za posledních pět let. Dříve se aktivně věnoval hokeji a od svých 12 let do současnosti také tenisu, díky kterému si na vysoké škole přivydělával jako trenér.

Jeho silné vlastnosti jsou hlavně soutěživost, cílevědomost, ctižádost a ochota učit se novým věcem.

V průběhu působení u Optimal Energy vybudoval do dnešního dne fungující strukturu, která působí téměř po celé Moravě a nyní se zaměřuje na rozšíření týmu do všech částí České republiky, budování nových kanceláří a také expanzi na Slovensko. V jeho týmu spolupracuje také se svým otcem a přítelkyní, se kterými tvoří fungující rodinný klan v rámci Optimal Energy.

Motto z osobní vize:

„Všechno jde, když se chce!!!“


Akce: Tisk Tisk


Soubory: