Právě si prohlížíte: Lidé v OE » Vojtěch Chaloupka »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Vojtěch Chaloupka

Vojtěch Chaloupka

Manažer na pozici T5, člen vzdělávací skupiny, člen vedení společnosti, tvůrce kalkulátoru MZU a šťastný otec syna Patrika.

Narodil jsem se 19. 6. 1986 v Brně.  Vystudoval jsem střední průmyslovou školu - strojní obor informační technologie. Ve studiu jsem pokračoval na VUT, nejdříve na oboru Mechatronika a pak jsem přešel na obor Energetika, procesy a Ekologie.

Pracovně jsem začal již v 18. letech jako OSVČ. Moje první podnikání byla výroba kroužkových zbrojí – několik si jich zahrálo i ve filmech ve Francii. Z důvodu konkurence z Indie jsem hledal uplatnění jinde a dostal jsem se do společnosti UPC, kde jsem 4 roky při škole prodával D2D internet, televize a telefony. I zde se trh nasytil a nebyla to práce, která by mě naplňovala.

Hledal jsem něco nového a můj šéf z UPC mě vzal v lednu 2011 na školení k Optimal-energy.cz. Časem jsem pochopil obrovský potenciál a díky spolupráci s mým mentorem a průvodcem Milanem Hlouškem jsem dokázal od září 2011 do června 2012 postoupit z pozice T1 na T5 a dostat se na měsíční příjem převyšující 100 000 Kč.

V Optimal-energy.cz je pro mě hnacím motorem vize, která je nejen napsaná na papíru, ale lidé ve firmě jí i žijí. Poznal jsem lidi ve vedení a řekl jsem si „Toto jsou lidi, se kterými chci podnikat.“ Od té doby na sobě pracuji a snažím se, aby moje firma prosperovala a posouvala se dál.

Životní motto

„Co je to velký život? Jsou to sny a touhy mládí, které se dočkaly realizace v dospělosti.“

Auguste Comte


Akce: Tisk Tisk


Soubory: