Právě si prohlížíte: Lidé v OE » Jaroslav Zavoral »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Jaroslav Zavoral

Jaroslav ZavoralSe společností Optimal-Energy.cz, a. s., („OE“) spolupracuje již od července 2012. Nejprve chtěl jen ušetřit za výdaje svým příbuzným, ale nakonec od června 2014 spolupracuje na vizi energetického dobra na full-time. Zastává pozici generálního reprezentanta, produktového specialisty a naceňovače v kariéře OE. Jako pátý v pořadí získal ocenění Zlatý obchodník v Clubu 300. Stal se sedmým nejlepším obchodníkem roku 2016.

Vystudoval SPŠE v Pardubicích, a následně začal pracovat jako zaměstnanec v malé IT firmě v Poličce, kde setrval až do půlky roku 2016.

Pochází z Poličky, kde také otevřel kancelář a nabízí tak všem svým klientům z řad domácností, podnikatelů, firem a veřejné správy veškerý dostupný komfort, při řešení jejich energetických potřeb. Kromě spolupráce s OE ještě jako koníček podniká v oblasti IT, ve které má více jak desetileté zkušenosti.

Mezi jeho záliby patří cestování, plavání, informační technologie, má rád dobré jídlo a společnost jeho přátel, se kterými pravidelně podniká různé akce.

Jako své silné stránky uvádí pozitivní přístup, vytrvalost, komunikativnost a cílevědomost. Jeho doménou je řešení technických i obchodních případů, které na první pohled vypadají neřešitelně.

Motto z osobní vize:

„K úspěchu tě nezaveze výtah. Musíš jít po schodech.“

„Chovej se k ostatním přesně tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě.“


Akce: Tisk Tisk


Soubory: