Právě si prohlížíte: Lidé v OE » Ing. Jiří Bělohlávek, MBA, MSc. »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Ing. Jiří Bělohlávek, MBA, MSc.

 
Ing. Jiří Bělohlávek, MBA

Zakladatel Optimal Energy, současně předseda představenstva.

Již během studia střední školy četl knihy a poslouchal kazety na téma osobního rozvoje.

Vystudoval obor umělé inteligence na VUT v Brně a v holandském Utrechtu. Během VŠ pracoval jako lektor počítačových kurzů pro univerzitu i širokou veřejnost, a také jako obchodní manažer vzdělávacího střediska. Několik let působil v oboru finančního poradenství, kde se setkal s možností změny dodavatele, poprvé v roce 2007.

Po 8 letech praxe v řídící pozici absolvoval manažersko-ekonomicko-právní profesní vzdělávání MBA/MSc. pod záštitou Nottingham Trent University. V roce 2017 nastoupil do zážitkového MBA a doktorského programu v rámci firemní akadamie zaštítěné UAM. 

Mezi jeho záliby patří tanec, šachy, potápění, sport obecně, osobní a profesní rozvoj. Je i filantropem, pilotem a křesťanem. Mluví anglicky, španělsky a trochu holandsky a německy.

Na přelomu let 2008/2009 pracoval na založení energeticko-poradenské společnosti. Tuto firmu pak v roce 2010 transformoval do Optimal Energy. Těm nejschopnějším nabídl v kvalifikaci poloviční podíl na akciích firmy. V roce 2014 stál u zrodu projektu dodavatele Dobré Energie s.r.o., která společně s akcionářským programem Optimalu mnoha lidem splnila cíl finanční nezávislosti. V roce 2019 se podílel na vzniku vysoké školy přinášející praxi do běžné výuky.

V duchu principů WIN-WIN a efektu synergie hledá další schopné a etické kolegy/akcionáře pro myšlenku ENERGETICKÉHO DOBRA.

Motto z osobní vize:

„Proaktivně pracovat na tom, aby lidé kolem mě, a já společně s nimi, mohli růst a měli lepší život.“


Akce: Tisk Tisk


Soubory: