Právě si prohlížíte: Lidé v OE » Tomáš Malušek »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Tomáš Malušek

Tomáš Malušek

Vystudoval střední zemědělskou školu. Od dětství byl vedený k fotbalu, kterým se živil jako profesionální fotbalista. Na základě těžkého zranění musel postupně profesionálního fotbalu nechat. V roce 2006 začal podnikat v oblasti finančního poradenství, kde po 8 měsících dosáhl významné manažerské pozice. Díky svým nadřízeným, kteří razili jinou cestu a tzv. „šli přes mrtvoly“ tuto oblast opustil a v roce 2009 začal podnikat u společnosti LR Healts & Beauty system, kde po 5 měsících dosáhl opět významné manažerské pozice a to stupně 21 %. Koncem roku 2010 vstoupil do Optimal-Energy.cz, a. s., a kvůli této příležitosti postupně opustil pozici manažera ve společnosti LR Healts & Beauty systém a začal aktivně pracovat v energetice.

Úspěšně se kvalifikoval mezi akcionáře firmy a díky skvělému týmu spolupracovníků se stává jedním z nejrychleji postupujících manažerů ze stupně T3 do stupně T5. Je členem vzdělávací skupiny a lektorem vzdělávání v obchodní činnosti.

Jeho celoživotní vášní je sport, zejména fotbal, který hrál 22 let, dále pak zdravý životní styl, fitness a sport jako takový. Mezi jeho záliby patří hlavně osobní a profesní rozvoj.

Životní MOTTO:

“There is no way to happiness. Happiness is the way.” (Neexistuje cesta ke štěstí, štěstí je cesta.) Buddha

“Jednoho dne necháš tenhle svět za sebou, tak žij život, který si budeš pamatovat.”


Akce: Tisk Tisk


Soubory: