Právě si prohlížíte: Lidé v OE » Mgr. David Kudláček »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Mgr. David Kudláček

Mgr. David Kudláček

Ředitel obchodní sítě a projektový manažer pro Slovenskou republiku, člen vzdělávací skupiny Optimal-Energy.cz, a. s.

Po gymnáziu vystudoval Fakultu Tělesné Kultury Univerzity Palackého v Olomouci a od konce roku 1997 začal podnikat v oblasti finančního poradenství. V únoru 1998 otevřel svou první kancelář. Během prvního roku se stal členem středního managementu firmy, školil na všech úrovních, zejména obchodní dovednosti. V roce 2003 postoupil do vyššího managementu téže společnosti. V prosinci 2010 vstoupil do Optimal-Energy.cz, a. s., a kvůli této příležitosti postupně opustil pozici obchodního ředitele finančního poradenství a začal aktivně pracovat v energetice.

Od února 2011 se pravidelně účastní porad vedení společnosti, úspěšně se kvalifikoval mezi akcionáře firmy a díky skvělému týmu spolupracovníků se stává nejrychleji postupujícím manažerem do stupně T4 a T5. Významně se podílí na obratu společnosti.

Jeho celoživotní vášní je sport, zejména fotbal, který aktivně hrál 27 let na pozici brankáře, dále pak zejména volejbal a atletika. Ve volném čase rád sleduje fotbalové úspěchy svých synů, hraje nohejbal, futsal a rád poznává nové země.

Pracovní cíle:

Dát lidem šanci změnit svůj život, předávat to nejlepší, co umím a znám.

Životní cíl:

Finanční nezávislost a z ní plynoucí svoboda.


Akce: Tisk Tisk


Soubory: