Právě si prohlížíte: Média » Napsali o nás »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Napsali o nás

Výhody a přínos perlátorů 12.10.2018

V 15. čísle Novin odborového svazu státních orgánů a organizací NOS ze 17. září 2018 vyšel článek Ing. Petra Kopečného o výhodách a přínosech perlátorů. Mimo jiné se v něm také členové odborů dozví, že město Brno na všech svých úřadech perlátory používá a kolik tak chce ušetřit. Tento článek je přístupný všem státním zaměstnancům.

Mgr. Martina Sirová

Optimal Energy – recenze, zkušenosti, diskuze 22.08.2016

Konkurence o nás píše: Optimal energy je akciová společnost, zabývající se problematikou energií. Určitá část veřejnosti si myslí, že hlavním cílem Optimal energy je poskytování dodávek elektrické či případně jiné energie. To je však základní chyba. Tato společnost se totiž specializuje na komplexní energetické poradenství. Jejími zákazníky jsou nejen domácnosti, ale i soukromé firmy či dokonce obce. Obecným cílem Optimal energy je poskytovat svým klientům kompletní službu při výběru či změně dodavatele elektrické či jiné energie. Má uzavřené smlouvy o spolupráci s více než dvacítkou dodavatelů, ze kterých vybírá při tvoření nabídky pro konkrétního zákazníka.

Bc. Martin Šimiček, DiS.

Článek Ing. Petra Krále, týdeník ECHO 01.07.2015

Okénko energetického poradce, týdeník ECHO

Bc. Martin Šimiček, DiS.

Ušetřit za energie mohou i lidé v Blansku 12.09.2014

Společnost Optimal-Energy.cz, a.s. otevřela novou kancelář v Blansku. Tím se otevřela jedinečná možnost obyvatelům města Blanska a okolí získat informace o možnostech úspory na elektřině, zemním plynu, vodě, osvětlení a dalších produktech v oblasti energií, jinou cestou než návštěvou podomních prodejců. Firma Optimal Energy funguje na českém trhu již více jak 5 let a za tuto dobu se podařilo našim klientům ušetřit více než 500 milionů na nákladech za energie.

Martin Šimiček

Společnost ENBRA svým zákazníkům nově nabízí výhodný zemní plyn 14.07.2014

Zákazníci, kteří si u společnosti ENBRA zakoupili plynový spotřebič, mohou nově získat zemní plyn za velmi výhodnou cenu. Společnost ENBRA, významný dodavatel otopné techniky, totiž zahájila spolupráci s firmou Optimal Energy na dodávky zemního plynu. V rámci spolupráce tak mohou zákazníci ENBRY ročně ušetřit tisíce korun.

Martin Šimiček

Lze na energiích opravdu ušetřit? 01.04.2014

Představení nového produktu společnosti Optimal-Energy, a. s. - DRUŽSTEVNÍK. Kolektivní vyjednávání za účelem snížení cen energií pro bytová družstva.

Martin Šimiček

Informace k dodávce silové elektrické energie a plynu SBD Mír 01.10.2013

Již druhým čtvrtým rokem spolupracujeme se zprostředkovatelskou společností Optimal-Energy.cz, a.s., která pro sdružení brněnských družstev MÍR, Průkopník a Družba, zajišťuje u ověřených dodavatelů výběrová řízení za účelem získání nejvýhodnějších cen energií.

Martin Šimiček

Města i obce více šetří na energiích. Díky burze i sdruženému nákupu 22.08.2013

Blanensko – Stovky tisíc korun ročně. Takové částky ušetřila v minulém roce některá města na Blanensku na energiích. Například podle starosty Letovic Vladimíra Stejskala loni město díky nákupu na burze zaplatilo za energie o více než půl milionu korun méně. A v této oblasti Letovice spoří i letos.

Martin Šimiček

Archiv článků o společnosti Optimal-Energy.cz, a. s. 01.08.2013

Odkaz na archiv starších článků o společnosti Optimal-Energy.cz, a. s.

Martin Šimiček

Móda a fotografie na hradě Houska 2013 10.06.2013

Společnost Optimal-Energy.cz, a. s., se stala partnerem akce Móda a fotografie na hradě Houska 2013. Výtěžek této akce byl věnován parkinsonikům. Aukci fotografií a modelů pořádal spolupracovník pan Radek Frýsa společně s paní Renatou Buriánovou.

Martin Šimiček

Přejděte k jinému dodavateli energií. Ušetříte desetitisíce 03.05.2012

Změnou dodavatele elektřiny a plynu lze ročně uspořit v rodinném domě přes 23 tisíc korun, v bytě pak téměř 14 tisíc korun. Vyplývá to z výpočtů společnosti Optimal Energy pro on-line deník TÝDEN.CZ. Současně si je ovšem třeba dát si pozor na to, s kým se smlouva podepisuje.

Martin Šimiček


Akce: Tisk Tisk


Soubory: