Právě si prohlížíte: Nabídka » Změna dodavatele »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Změna dodavatele

Energetický regulační úřad eviduje aktivní licence pro 585 subjektů pro obchod s energiemi (389 elektřina a 231 plyn; údaje k březnu 2018). Vyznat se v tak rozsáhlé nabídce je určitě složité a hlavně časově náročné.

Naše společnost spolupracuje s portfoliem pečlivě vybraných a prověřených dodavatelů, u kterých jsme si jistí, že poskytují kvalitní služby bez skrytých poplatků a neetického chování ke klientovi. Dlouhodobá spolupráce s našimi dodavateli nám umožňuje vyjednat pro koncového zákazníka nižší cenu, než by si u stejného dodavatele mohl vyjednat sám.

Pro svoje poradce jsme vyvinuli specializovaný software, který vždy obsahuje nejnovější ceníky našich partnerů a dokáže v nich na základě zadaných parametrů najít toho nejlepšího dodavatele přesně podle potřeb odběratele. V případě velkoodběratelů jsme schopní zabezpečit individuální nacenění elektřiny a plynu.

Pokud nejste spokojení se svým současným dodavatelem elektřiny nebo plynu, případně pokud vás zajímá, zda by se na vašich dodávkách dalo nějak ušetřit, neváhejte nás kontaktovat.


Akce: Tisk Tisk


Soubory: