Právě si prohlížíte: Lidé v OE » Zdeněk Husták »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Zdeněk Husták

Zdeněk HustákJsem dítě "šedesátek", po maturitě v CZ Uh. Brod jsem nastoupil na vojenskou službu, byla to „pakárna“, ale jedno mě naučila, ovládání psychiky, stresu, samostatnosti, pořádku, ba i sílu kolektivu.

Tyto vlastnosti jsem použil v zaměstnáních - strojařině, jako kontrolor, mistr či vedoucí pracovník. Byl to však každodenní boj mezi mantinely, podřízení - nadřízení. Po dvaceti letech jsem si řekl: Dost bylo každodenního stresu! A odešel jsem si hledat klidnější zaměstnání.

Po životní zkoušce a roce na „pracáku“, hledání práce (a překonání krize díky mé rodině) mi můj kamarád Radek Frýsa (známý fotograf) řekl, mám pro tebe obchod, který tě postaví na vlastní nohy. Měl pravdu, a jelikož věřím šarlatánství a účinkům bylinek, dal jsem se jako OZ na LR Cosmetic. Výdělky nebyly velké, ale co bylo pozitivní, setkával jsem se s lidmi na stejné vlně.

Asi po roce přišel den "D" a přišla další nabídka od Radka. Slyším to dodnes: Nebudeš lidem brát žádné finance, ty jim je budeš předávat na zlatém podnosu! Měl na mysli energetické poradenství u firmy OE, kterým se živím jakožto EP již od podzimu 2009.

Již od začátku jsem se stal naceňovačem a vzápětí i akcionářem firmy. Nyní jsem se dostal na pozici GRIII, mým největším úspěchem je 5 místo Obchodník roku 2015. Ve firmě jsem spíš vlk samotář a věřím sám sobě. Odměnou je mi svoboda a tím i vydělané peníze. Nemusím vstávat s davem brzy ráno, nikdo mi neříká, kolik toho musím udělat a v jakém čase. Jsem sám sobě pánem.

Mezi mé záliby ještě za „totáče“ patřila undergroundová hudba a proto jsem po revoluci začal pořádat různé koncerty a provozoval jsem 5 let Rock club v Bojkovicích. Do teď koncerty různých žánrů v blízkém okolí stále pořádám. Samozřejmě dál navštěvuji rockové a metalové koncerty, které mě nabíjí pozitivní energií.

Další zálibou je každotýdenní fotbálek či jízda na kole přírodou a poslech rockové hudby.

Od mládí jsem svými dlouhými vlasy, oblékáním i názory nazýván rebelem, a proto rád říkám, že motivace je vymývání mozků a dám radši na vzor těch úspěšných ve firmě, kteří byli vždy o krok dále než všichni ostatní, a ne těch kecalů…

Motto:

Pokud nepadneš alespoň jedenkrát v životě na "hubu", či jsi nebyl na pracáku, neprožil jsi život, ale pohádku.

Svoboda není jen svoboda slova, cestování a financí, ale je hlavně stavem mysli a duše.

Máš všeho jen tolik, kolik si zasloužíš a můžu říct, že zatím nade mnou drží Pán Bůh svou ruku.


Akce: Tisk Tisk


Soubory: