Právě si prohlížíte: Lidé v OE » Ing. Petr Král »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Ing. Petr Král

Ing. Petr Král
Manažer T5 Optimal-Energy.cz, a. s.
 
Po gymnáziu vystudoval Vysokou vojenskou školu - obor týlové a technické zabezpečení s červeným diplomem a po škole působil na letišti Pardubice do ledna 1995. Vždy ho lákal obchod, a tak vyzkoušel obchod s produkty na zdraví (2,5 roku), 7 let života spojil s reklamou při budování sítě infocenter a od roku 2006 sbíral zkušenosti v realitách. V lispotadu 2010 mu dala maminka za úkol prověřit firmu, co jí nabízí lepší cenu za elektřinu. Rozhovor s Ing. Jiřím Bělohlávkem po telefonu ho přivedl na základní seminář Optimal Energy do Rozsoch. Sice to viděl na začátku jen jako fajn přivýdělek k realitám, ale po třetí výplatě přehodnotil poměr času a začal se energetickému poradenství věnovat naplno. Prošel všechna školení, která se pořádala.     

Firma se stala jeho srdeční záležitostí. Když pochopil, jak velká je příležitost Optimal Energy, nenechal si to pro sebe a díky tomu se našla celá řada lidí, která se připojila a našla v sobě touhu svůj život se značkou Optimal Energy od základu změnit.

Dnes vnímá lidi ve firmě jako svou druhou rodinu a je rád, že má takovou příležitost. Je skvělé vědět, že se na sebe můžeme vzájemně spolehnout.

Pracovní cíle:
Změnit život k lepšímu tisíci lidem, vytvořit potencionál pro finanční nezávislost.

 

Životní cíl:
Mít spokojenou rodinu, zanechat odkaz pro rodinu a pro lidi kolem sebe.


Akce: Tisk Tisk


Soubory: