Právě si prohlížíte: Lidé v OE » Karel Prchlík »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Karel Prchlík

Karel PrchlíkManažer obchodní sítě, asistent produktového ředitele, produktový specialista, organizátor školení a referent, ředitel analytického oddělení.

Vystudoval střední odborné učiliště Aero Vodochody. Při podnikání pak vystudoval podnikatelskou střední školu zaměřenou na ekonomiku, management, marketing, účetnictví, právo a filozofii.

Mezi jeho záliby patří jízda na kole, běh v přírodě, zimní sporty, potápění, kynologie a zdravý životní styl.

Jeho silné vlastnosti jsou smysl pro spravedlnost, cílevědomost, důslednost, analytické myšlení, touha vše zdokonalovat a nebojí se nových výzev.

Po sametové revoluci odešel 2 × sbírat zkušenosti do světa a v roce 1993 absolvoval rekvalifikační školení v oboru finančního poradce. V tomto oboru velice krátce dosáhl pozici manažera vedení společnosti a zároveň se stal ředitelem oddělení životního a důchodového pojištění. Následně byl také zvolen jako vedoucí oddělení pro péči o klienta a spolupracovníka. V těchto vedoucích funkcích nasbíral mnoho zkušeností při jednání s obchodními partnery, tvorbě nových produktů, řízeni pracovních skupin a kolektivu, organizování porad a školení.

Tyto zkušenosti dnes využívá v Optimal Energy. Podnikání v energetickém poradenství vidí jako svoji novou životní příležitost.

Motto z osobní vize:
"Zasej myšlenku a sklidíš čin, zasej čin a sklidíš zvyk, zasej zvyk a sklidíš charakter, zasej charakter a sklidíš osud"

Životní motto:
"Jseš to, co jíš a na co myslíš"


Akce: Tisk Tisk


Soubory: