Právě si prohlížíte: Média » Aktuality »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Aktuality z dění okolo Optimal-Energy.cz, a. s.

Aktuální volné pozice 10.06.2019

Optimal Energy hledá nové kolegy jak do administrativně organizačních pozic, tak do týmu energetických poradců i manažerů, více v sekci webu KARIÉRA.

Ing. Jiří Bělohlávek, MBA, MSc.

Optimal Energy s Nadací SYNER pomáhají! 15.06.2019

Bc. Martin Šimiček, DiS.

ENERGETICKÉ DOBRO v praxi 11.06.2019

Další ukázka ENERGETICKÉHO DOBRA v praxi! Na stránkách České obchodní inspekce (ČOI) a Energetického regulačního úřadu (ERÚ) je možné zkontrolovat seznamy všech sporů a správních řízení, které kdy tyto instituce vedly. Z nich je patrné, že ERÚ s Optimal Energy po celou dobu jeho trvání nevedl žádné řízení a ČOI jedno jediné, které se navíc ukázalo jako neopodstatněné.

Bc. Martin Šimiček, DiS.

Další kolegové získali titul BBA 25.04.2019

Další kolegové absolvovali studium vytvořené spoluprací Optimal Energy a University of Applied Management. Získali tak titul BBA. Gratulujeme.

Bc. Martin Šimiček, DiS.

Elektromobilita 01.01.2019

Optimal Energy podporuje elektromobilitu

Zvyšování záloh za energie 31.10.2018

Máte příliš vysoké nebo nízké zálohy? Obojí se Vám může vymstít. Co je toho příčinou a jak se proti tomu bránit? Více se dozvíte v následujícím článku.

Mgr. Martina Sirová

Optimal Energy vyhrává! 05.07.2018

Tým Optimal Energy získal druhé místo v turnaji v malé kopané Bojkovice.

Mgr. Martina Sirová

Konec levné elektřiny. Česko čeká první velký nárůst cen od roku 2009 18.06.2018

Zdražování elektřiny je slovní spojení, o kterém jsme v tomto desetiletí slyšeli maximálně v souvislosti s růstem plateb na dotování obnovitelných zdrojů. Naopak tržní cena elektřiny na burzách dlouhodobě klesala. Teď už to neplatí a prvně od roku 2009 dodavatelé energií navyšují i tržní složku ceny elektrické energie.

Mgr. Martina Sirová

Stát jde do boje proti "šmejdům" v energetice. Spotřebitele má ochránit nový zákon 23.05.2018

Stát plánuje změnu legislativy, která by měla pomoci v boji proti nekalým praktikám v energetice, takzvaným šmejdům. Na společné tiskové konferenci to dnes uvedli ministr průmyslu v demisi Tomáš Hüner (za ANO), ústřední ředitel České obchodní inspekce (ČOI) Mojmír Bezecný a předseda rady Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Vladimír Outrata.

Mgr. Martina Sirová

Cena elektřiny na burze téměř zdvojnásobila 09.05.2018

Elektřina stojí nejvíc za pět let, za dva roky se její cena na burze téměř zdvojnásobila. Cena elektřiny na energetických trzích se poprvé po pěti letech přehoupla přes 40 eur za megawatthodinu. Za tolik se jedna megawatthodina s dodávkou na následující rok prodávala v dubnu 2013. Aktuální růst pocítí hlavně velcí spotřebitelé, domácnostem proud podraží až se zpožděním.

Mgr. Martina Sirová

Změna dodavatele energií může přijít draho - jak se sankcím vyhnout? 25.04.2018

Máte u svého dodavatele elektřiny či plynu smlouvu na dobu určitou a rozhodnete se před jejím vypršením dodavatele změnit? Pak se musíte připravit na to, že stávající dodavatel vám může naúčtovat tučnou smluvní pokutu. Přechod ke konkurenci se pak vůbec nemusí vyplatit.

Mgr. Martina Sirová

Energetická společnost ČEZ zdraží 11.04.2018

Energetická společnost ČEZ zdraží od začátku června většině svých odběratelů z řad domácností elektřinu. Účet stoupne zákazníkům, kteří nemají ceny zafixovány, a to v průměru o čtyři procenta. Řekl to v pátek mluvčí firmy Roman Gazdík. Ceny našich partnerů nerostou, ozvěte se nám a nechte si poradit, jak za elektřinu ušetřit!

Mgr. Martina Sirová

Poděkování od www.chcinanohy.cz 13.12.2017

Bc. Martin Šimiček, DiS.

Cena elektřiny i plynu roste, v příštím roce to zřejmě pocítí i domácnosti 21.09.2017

Elektrická energie za posledních 18 měsíců zdražila o více než 70 %. Nahoru jí žene především rostoucí cena černého uhlí na světových trzích. O více než osm procent stouply i ceny zemního plynu. Důvodem je zejména omezení norských dodávek a aktuálně i omezení exportu plynu z Ruska do Německa. Zajímá Vás, jaké ceny Vám můžeme nabídnout my? Obraťe se na naše energetické poradce a nechte si zdarma vypracovat nezávazné porovnání ceny energií. Doporučíme Vám i další produkty, které Vám pomohou celkové náklady na energie snížit.

Bc. Martin Šimiček, DiS.

Benefiční koncert NA HLAVU, Brno 04.09.2017

Optimal Energy sponzoruje další akci, tentokrát jde o benefiční koncert NA HLAVU, který se koná 24. 9. 2017 v 18:00 v Červeném kostele v Brně.

Bc. Martin Šimiček, DiS.

V. reprezentační ples Optimal Energy s tématem Andělé a démoni 23.03.2017

4. 3. 2017 se uskutečnil V. reprezentační ples Optimal Energy s tématem Andělé a démoni.

Bc. Martin Šimiček, DiS.

Život mezi notami a divadlem 19.03.2017

Pobočka Optimal Energy v Semilech zastoupená Mgr. Miloslavem Skrbkem sponzoruje výstavu hereckých a hudebních osobností. Zajděte se podívat.

Bc. Martin Šimiček, DiS.

Menší dodavatelé energií krachují. Sráží je nedostatek peněz a špatné obchody 12.01.2017

Za posledního půl roku zkrachovali či přišli o licenci hned čtyři menší dodavatelé energií. Výkyvy na trhu mohou vést k problémům dalších z nich. Zákazníci se bez plynu a elektřiny neocitnou, dodá jim je společnost, na jejímž distribučním území se nachází.

Bc, Martin Šimiček, DiS.

Šéfka ERÚ Vitásková: Nová tarifní struktura příští rok nebude, návrh přepracujeme 08.03.2016

Návrh nové tarifní struktury (NTS), který v posledních týdnech čelil ostré kritice ze strany české veřejnosti, ale také politiků či zástupců ekologických organizací, nebude realizován. Oznámila to předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková. Původní návrh, na němž se podílel tým tvořený 40 energetickými experty, bude přepracován.

Bc. Martin Šimiček, DiS.

Sponzorství - 4. reprezentační ples FRRMS MENDELU Ice&Fire - Střetnutí dvou živlů 25.02.2016

Společnost Optimal Energy se stala již podruhé partnerem plesu FRRMS MENDELU v Brně. Do tomboly jsme přispěli vouchery, které výherce opravňují k účasti na našich školeních zdarma, mimo jiné jsme darovali i vouchery na nový Rekvalifikační kurz Obchodní zástupce, který je v naší nabídce nováčkem. Akce se vydařila a my se již nyní těšíme na další ročník

Bc. Martin Šimiček, DiS.


Akce: Tisk Tisk


Soubory: